Haberler

BAŞKAN EKİNCİ ESNAFI DİNLEDİ

9.11.2022 09:34:00
Haberler

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ceylanpınar Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Esnaf ve vatandaşlarla fırsat buldukça bir araya gelerek sohbet eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bugün Ceylanpınar Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti. İşyerlerini tek tek gezerek esnafa bol kazanç ve kolaylıklar dileyen Başkan Ekinci, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılanan Başkan Ekinci, kendisine iletilen sorunların çözümü için birim müdürlerine talimat verdi.

Fırsat buldukça esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini hatırlatan Başkan Ekinci, esnafın ve vatandaşın taleplerini, önerilerini ve şikâyetlerini doğrudan ilk ağızdan dinleyerek, mevcut sorunları yerinde görüp çözümü de yerinde ürettiklerini söyledi.

Başkan Ekinci, Viranşehir’in gelişmesi ve kalkınması için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek, “Tüm gücümüzle ve imkânlarımızla sahadayız. Mahalleleri gezmeye, vatandaşlarla buluşmaya ve Viranşehir’i sahadan yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

Esnaf ve vatandaşlar ise ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti