Haberler

BAŞKAN EKİNCİ, YKS ŞAMPİYONLARINI BİLGİSAYARLA ÖDÜLLENDİRDİ

18.08.2022 14:50:00
Haberler

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) Viranşehir’in gururu olan başarılı öğrencileri bilgisayarla ödüllendirdi.

Yürüttüğü temel belediyeciliğin yanında, sosyal belediyecilik anlamında da vatandaşlara en iyi şekilde hizmet veren Viranşehir Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) başarı elde eden öğrencileri unutmadı. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, YKS’de Viranşehir dil birincisi Duygu Harcan, eşit ağırlık birincisi Serhat Koca, sayısal birincisi Zeliha Sevgili ve sözel birincisi Serhebun Yavuklu’yu makamında ağırladı.  Öğrencilerle sohbet ederek başarılarının devamını dileyen Başkan Ekinci, gençleri kutlayıp hediyelerini takdim etti.

YKS’de Viranşehir’in şampiyonlarıyla bir araya geldiklerini belirten Başkan Ekinci, “Viranşehir’imizin gururlarını çam sakızı çoban armağanı küçük hediyelerle uğurladık. Güzel başarı elde ettikleri ve bizleri gururlandırdıkları için onlara çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda gençlerin başarılı olmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. Viranşehir’imize hayırlı olsun. Umarım bütün gençlerimiz, bu kardeşlerimizi örnek alır ve güzel yerlere yerleşirler. Gençlerimiz yarın memleketlerine dönüp idareci olacaklar, doktor olacaklar, öğretmen olacaklar. İnşallah geleceğimizi bu gençlerimiz tahsis edecekler. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ödül alan öğrenciler de, gençliğe verdiği önemle takdir toplayan ve kendilerini ödüllendiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.