Haberler

DİYALİZ HASTASINDAN BAŞKAN EKİNCİYE YOL TEŞEKKÜRÜ

16.08.2022 11:29:00
Haberler

Viranşehir Belediyesi tarafından başlatılan stabilize yol çalışmaları devam ediyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen stabilize yol çalışmaları, Kırsal mahallelerde sürüyor.

Ekiplerce, Vatandaşın ulaşım sıkıntısı yaşadığı cadde, sokak ve ara yollarda genişletme çalışması yapıldıktan sonra stabilize malzemesi dökülerek yolları kullanışlı hale getiriyor.

Yol yapım çalışmaları kapsamında Altınsu Mahallesi Yolalan Bezirgan sokak’ta stabilize yol çalışması başlatan ekipler, kısa sürede çalışmaları bitirip, mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı hedefliyor.

Vatandaşların ulaşım sıkıntısını gidermek için ekipleriyle beraber sürekli sahada olduklarını belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Belediyenin tüm imkanlarını vatandaşların hizmetine dönüştürme gayretinde olduklarını söyledi.

İlçe merkezi ve Kırsal Mahalleleri kapsayan bütün mahallelerde ve kullanıma elverişli olmayan yollarda stabilize yol çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini ifade eden Başkan Ekinci; “Yürüttüğümüz stabilize çalışmalarıyla yolları hem tozdan hem çamurdan arındırıp, daha kullanışlı hale getiriyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte de çalışmalarımızı daha da artırarak, Viranşehir’in tüm mahallelerinde yol sorununu kökten çözmek için çalışmalarımıza gece gündüz devam edeceğiz.”dedi.

Yol çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinlerinden diyaliz hastası Halid Canan, Yıllardan beri yaşadıkları yol sorunu taleplerine anında karşılık vererek, bu sorunu ortadan kaldıran Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.