Haberler

BAŞKAN EKİNCİ`DEN AK PARTİ`NİN 21. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

14.08.2022 14:07:00
Haberler

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti'nin 21. kuruluş yıl dönümü ile ilgili olarak mesaj yayımladı. Mesajında, AK Parti’nin 21 yıldır Türkiye’mizin, dünyanın en güçlü ülkelerinden biri olma başarısının diğer adı olduğunu belirten Başkan Ekinci, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Parti’nin Türkiye’yi her açıdan önemli bir konuma getirdiğini söyledi. 
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti’nin bir neferi olduğunu belirterek, “21 yıldır halkımızdan aldığı güçle kendini hizmete adayan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan AK Parti’mizin bir parçası olmaktan büyük gurur duyuyorum. Genel Başkanımız, ülkemize en iyiyi en güzelini getirme, yenilikçi ve benzersiz bakış açısı ile 14 Ağustos 2001 tarihinden bu yana halka hizmet etmeye devam etmektedir. Bu ne büyük bir gururdur ki, AK Parti en büyük desteğini halktan alan ve 21 yıldır halen aynı sevgi ve coşkuyla halkın kucakladığı parti olabilmeyi başarmıştır” dedi.
AK Parti’nin, Ak kadrolarla 21 yıllık iktidarında Türkiye’yi adeta şahlandırdığını vurgulayan Başkan Ekinci, “AK Partimiz; Türkiye’de hizmet destanları yazarak, ülkemizi dünyanın en iyileri arasına girmesini sağlamış, halkın verdiği güçle Türkiye ekonomisini şaha kaldırarak, tüm engele ve darbeye karşı ekonomiyi dimdik ayakta tutmayı başarmıştır. Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizin yolunu aydınlatan AK Parti çatısı altında emek harcayan tüm yol arkadaşlarıma şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum. ‘Bir olduk 21 olduk’. AK Partimizin 21. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum” şeklinde konuştu.