Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN KIRSAL MAHALLELERDE STABİLİZE YOL ÇALIŞMASI

9.08.2022 15:12:00
Haberler

Viranşehir Belediyesi, yol yapım çalışmalarıyla şehrin ulaşım geleceğini sağlam temeller üzerine kurmaya devam ediyor.

İlçenin her köşesinde mesai gözetmeksizin çalışan Viranşehir Belediyesi Fen Müdürlüğüne bağlı ekipler, Eyyüpnebi mahallesi Kılıç Sokak’ta stabilize yol yapım çalışması başlattı.

Yapılan çalışmalar neticesinde bozulan mahalle yollarını yapıp ulaşım sıkıntısı yaşayan mahalle sakinlerinin sorunları çözüme kavuşturuluyor.

Belediye ekipleri tarafından belirli bir program çerçevesinde gerçekleştirilen yol yapım ve stabilize çalışmaları ile ulaşımın daha rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Viranşehir’in Kırsal mahallelerinde daha yaşanılabilir koşulları oluşturmak için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade eden Ekinci, Plan ve program dahilinde şehrin birçok noktasında üst yapı çalışmalarının yoğun bir şekilde yürütüldüğünü söyledi.

Hedeflerinin ilçe genelinde gerçekleştirilen üst yapı çalışmaları ile vatandaşların daha rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlamak olduğunun altını çizen Başkan Ekinci, çalışmaların sezon sonuna kadar devam edeceğini kaydetti.

Yollarının yazın tozdan kış aylarında ise çamurda geçilmediğini belirten mahalle sakinleri, başlatılan çalışmalardan dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.