Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN MERKEZ VE KIRSAL MAHALLELERDE ÜST YAPI ÇALIŞMASI

29.07.2022 13:33:00
Haberler

Viranşehir Belediyesi, İlçe merkezi ve Kırsal mahallelerde üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Depsaş ve Şuski tarafından alt yapı çalışmalarının bittirildiği Yenişehir Mahallesi 1635 ve 1636 sokak’ta kilitli parke taşı komple yenileme, Gölbaşı Mahallesinde ise, alt yapı çalışmalarından dolayı tahrip olan 224.Sokakta bakım, onarım ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler, ilçe merkezinde sürdürdüğü üst yapı çalışmalarının yanı sıra Büyük Görümlü Kırsal Mahallesi, Büyük Yapımlı sokakta stabilize yol çalışması başlattı.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Kentin dört bir yanında alt ve üst yapı çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, hedeflerinin Viranşehir’i alt ve üst yapısıyla metropollerin en güzel kentleriyle yarıştırmak olduğunu söyledi.

Sevdalı olduğu ilçesine hizmet yapmaktan büyük mutluluk duyduğunun altını çizen Başkan Ekinci, her geçen gün hizmet çıtalarını yükselterek, çalışmalara gece gündüz demeden devam edeceklerini kaydetti.

İlçe merkez ve Kırsal alanda başlatılan hizmet seferberliğinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden Vatandaşlar, çalışmalardan ötürü Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.