Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN STABİLİZE YOL ÇALIŞMASI

20.07.2022 14:46:00
Haberler

Viranşehir Belediyesi, Kırsal mahallelerde stabilize yol yapım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatıyla yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, plan ve program dahilinde Kırsal mahallelerde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler, üst yapı çalışmaları kapsamında Dinçkök mahallesi Tepeyolu sokakta stabilize yol yapım çalışmasına başladı.

Vatandaşın ulaşım sıkıntısı yaşadığı mahalle içi yollarda hummalı bir çalışma yürüten ekipler, yol genişletme çalışması yaptıktan sonra stabilize malzemesi dökerek yolları toz ve çamurdan arındırıyor.

Yol yapım çalışmaları ile ilgili bilgi veren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, kırsal mahalle ve mezralarda ihtiyaç duyulan bölgelerde stabilize yol yapım ve onarım çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Belediye imkânlarının her zaman vatandaşların hizmetinde olduğunu söyleyen Ekinci, “ Daha güzel ve yaşanabilir bir Viranşehir hedefiyle canla başla çalışmalarımıza devam ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz.“dedi.

Yapılan çalışmaları takdirle karşılayan mahalle sakinleri, yol genişletme ve stabilize yol çalışması nedeniyle Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.