Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ`NDEN ÜCRETSİZ KPSS DENEME SINAVI

8.07.2022 08:35:00
Haberler


Viranşehir Belediyesi, Kamu personeli seçme sınavları (KPSS) lisans, önlisans sınavlarına hazırlık yapan üniversite mezunu gençlere 2. modül deneme sınavı düzenledi. 
Viranşehir Belediyesi tarafından Kültür ve Sanat Merkezi Etüt salonunda düzenlenen Kamu personeli seçme sınavları (KPSS) lisans, önlisans deneme sınavına çok sayıda üniversite mezunu katıldı.
Gelecek nesillerin eğitimli ve donanımlı olması için Sabrın diyarında çok sayıda önemli projelere ve hizmetlere imza atan Viranşehir Belediyesi, özel eğitim almaya imkanı olmayan öğrencilere umut kapısı olmaya devam ediyor.
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatıyla harekete geçen Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Yaklaşan Kamu Personeli Seçme Sınavına(KPSS)  hazırlanan üniversite mezunu gençler için deneme sınavı gerçekleştirdi.
Sınav tarihlerine kadar belirli gün ve saatlerde Kültür ve Sanat Merkezi Etüt merkezinde düzenlenecek olan deneme sınavlarından tüm öğrenciler ücretsiz olarak faydalanabilecek.
Eğitime, gençliğe ve spora verdiği destekle adından sıkça söz ettiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci; “Geleceğimizin teminatı gençlerimizden çok umutluyuz. İnşallah verilen emekler boşa çıkmaz ve her bir gencimiz hedefine başarılı bir şekilde ulaşır. Gençlerimizi hayatın yeni bir safhasına taşıyacak KPSS sınavında tüm gençlerimize yürekten başarılar diliyorum. Dün olduğu gibi, bugün de yarında hep gençlerimizin, öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Deneme sınavına katılan öğrenciler ise, desteklerinden dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.