Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ, ÇOCUKLARA KEYİFLİ ANLAR YAŞATTI

23.06.2022 14:29:00
Haberler


Viranşehir Belediyesi tarafından tatile başlayan çocuklar için karne hediyesi olarak düzenlenen “Bir elin nesi var, iki elin sesi var” adlı çocuk oyununun galası yapıldı. Yoğun ilginin gösterildiği galada, çocuklar eğlence dolu anlar yaşadı. 
Sosyal ve kültürel etkinliklere büyük önem veren Viranşehir Belediyesi, 3 aylık yaz tatilinde de çocukları unutmadı.  Salih Ekinci başkanlığındaki Viranşehir Belediyesi, karnelerini alarak tatile başlayan öğrenciler için karne hediyesi olarak tiyatro etkinliği tertipledi. 18 Haziran’da başlayan ve günde 2 seans olarak sergilenen oyunun dün akşam galası yapıldı. 
Viranşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen galaya; Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci, çocuklar ve aileleri katıldı. Yazar ve yönetmenliğini Mustafa Elbenim’in yaptığı “Bir elin nesi var, iki elin sesi var” adlı çocuk tiyatro oyunu, miniklere ve ailelerine eğlence dolu anlar yaşattı. 
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, programın sonunda Yönetmen Mustafa Elbenim ile oyuncuları tebrik ederek, çiçek hediye etti. Etkinlik boyunca yoğun ilgi gören Başkan Ekinci, çocuklar ve aileleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. 
Tiyatro gösterisinin ardından çocuklara ve ailelerine pasta ve içecek ikramında bulunuldu.