Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET ATAĞINI SÜRDÜRÜYOR

3.06.2022 19:31:00
Haberler


Viranşehir Belediyesi, ilçe merkez ve kırsal mahallelerde üst yapı çalışmalarını kapsamında yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 
Sezonun başlaması ile birlikte yol yapım çalışmalarını hızlandıran Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Sulutepe Mahallesinde mahalle içi yollarda genişletme ve iyileştirme çalışmalarından sonra stabilize yol yapım çalışmalarına başladı.
Mahallede kullanıma elverişli olmayan sokaklarda stabilize yol çalışması gerçekleştiren ekipler, yol çalışmalarını en kısa sürede bitirip, mahalle sakinlerinin hizmetine sunacak. 
Viranşehir’in kırsal mahallelerinde daha yaşanılabilir koşulları oluşturmak için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçe merkezinde yol, kaldırım ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarının yanı sıra Kırsal alanda da birçok mahallede yol yapım çalışmalarının devam ettiğini söyledi. 
İlçe merkezi ve Kırsal alanda ekipler tarafından hummalı bir çalışma yürütüldüğünü ifade eden Başkan Ekinci, “Hemşerilerimizin içi rahat olsun. İlçedeki yol sorununu, sorun olmaktan çıkarana kadar çalışmalarımız gece gündüz devam edecek” dedi.
Çalışma çıtalarını her geçen gün artırdıklarının altını çizen Başkan Ekinci, sevdalı olduğu ilçesine hizmet yapmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu kaydetti. 
Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Sulute Mahalle sakinleri ise, Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.