Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN MAĞDUR AİLELERE YARDIM

12.05.2022 15:51:00
Haberler

İlçe genelindeki ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatmaya devam eden Viranşehir Belediyesi, daha önce tespit edilen mağdur ailelere yardımda bulundu.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin eşi Sibel Ekinci, daha önce ziyaret ettiği ihtiyaç sahibi mağdur aileleri tekrar ziyaret ederek, Viranşehir Belediyesince yapılan yardımları ailelere ulaştırdı.

Belediye Başkanı eşi Sibel Ekinci, Belediye Başkan yardımcısı Süleyman Çelik ile birlikte Yeni Mahalle 765. Sokakta evi yanan Yağmur ve Hürriyet Mahallesi 240.Sokakta ikamet eden Çelik ailelerini ziyaret ederek, Belediye tarafından yapılan ev tadilatı ve onarımın çalışmalarının ardından, perde, halı ve beyaz eşya yardımlarını ailelere teslim etti.

Daha önce ziyaret ettikleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara vakit kaybetmeden Viranşehir Belediyesince yapılan yardımları ailelere ulaştırdıklarını ve onların sorunları ile yakından ilgilendiklerini söyleyen Sibel Ekinci, Sosyal Belediyecilik kapsamında yapılan yardımlardan dolayı Viranşehir Belediyesine teşekkür etti. Ekinci, ailelerle yakından ilgilenip, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Mağduriyetleri giderilen Aileler ise, yapılan destek ve yardımlardan ötürü Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, eşi Sibel Ekinci ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

Viranşehir belediye Başkan yardımcısı Süleyman Çelik ise, Viranşehir Belediyesinin dün olduğu gibi, bugün ve yarın da hep ihtiyaç sahibi ve mağdur ailelerin yanında olacağını kaydetti.