Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNİN ASFALT ATAĞI TAM HIZ DEVAM EDİYOR

23.08.2021 19:57:00
Haberler

Viranşehir Belediyesinin ilçe merkez ve Kırsal mahallelerde başlattığı asfalt atağı tam hız devam ederken ekiplerin son adresi Yağızlar kırsal mahallesi fareli sokak oldu.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Yağızlar kırsal mahallesi fareli sokak’ta yol genişletme, tesviye ve stabilize seriminin ardından 3,5 kilometrelik sathi kaplama asfalt çalışmalarına başladı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Viranşehir Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Ragıp Yıldırım, birim yetkililerinden bilgi aldı.

‘Her şey Viranşehir İçin’ sloganı ile üst yapı çalışmalarının son sürat devam ettiğini belirten Yıldırım, başlatılan asfalt çalışmalarını en kısa sürede bitirip, mahalle sakinlerinin hizmetine sunacaklarını söyledi.

Yol ağını gün gittikçe genişlettiklerini ifade eden Yıldırım, yolun şimdi den mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi.

Mahallelerinde yapılan asfalt çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini aktaran mahalle sakinlerinden Hüseyin Deveci, yazın tozdan etkilendiklerini, kışın ise yağışlı günlerde yollarının çamurdan dolayı geçit vermediğini belirterek, yapılan asfalt çalışmalarıyla bu sorunlarının ortadan kalktığını dile getirdi.

Deveci, yol yapım çalışmalarından dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.