Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ`NDEN KİLİTLİ PARKE TAŞI ÇALIŞMASI

19.03.2021 16:39:00
Haberler

Viranşehir Belediyesi, yapılan ihalenin ardından kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yapılan 100 bin metrekare kilitli parke taşı ihalesinin ardından ekipler, Özal mahallesinde yapılamayan ve deforme olmuş cadde ve sokaklarda parke taşı döşeme çalışması başlattı.

Cadde ve sokaklarda yapılan çalışmaları mahalle muhtarı Halef Fener ile yerinde inceleyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yüklenici firma ve birim sorumlularından bilgi aldı.

İnceleme sırasından açıklamalarda bulunan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yaz ayları öncesi saha çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirtti.

Başkan Ekinci; “Yapılan ihalenin ardından bir süredir kilitli parke taşı sıkıntısı olan Özal Mahallesi’nde start verdik. Mahalle muhtarımızla birlikte çalışmaları yerinde inceleyip, çalışmalarla ilgili bilgi aldık. Bu mahallemizden sonra plan ve program dahilinde diğer mahallelerimize geçeceğiz. Viranşehir Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın hayat standartlarını arttırmaya devam edeceğiz. Tek sevdamız, sevdalı olduğumuz ilçemize hizmet etmektir. Bu düşüncelerle hizmet sevdamıza var gücümüzle devam ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz” dedi.

Özal Mahalle Muhtarı Halef Fener ise, Mahallelerinde çok güzel bir çalışmanın yapıldığına vurgu yaparak, Başkan Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.