Haberler

BAŞKAN EKİNCİ ÇALIŞMALARI YERİDE İNCELEDİ

20.10.2020 16:00:00
Haberler

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci sabah mesaisine erken başladı.

Viranşehir merkez ve kırsalda yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Ekinci, buğday pazarında yapılan çalışmaları Viranşehir Zahireciler ve Borsa Dernek Başkanı Remzi Atan Emiroğlu Mahalle Muhtarı Nihat Akın Belediye meclis üyesi Şehmuz Akın ile birlikte inceledi. Buğday pazarı ve çevresindeki ara yolların asfalt çalışmasını inceleyen Başkan Ekinci, " ilçe ve kırsal Mahallerde Asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Buğday pazarında Başkan Atan ile çalışmaları gezdik. Buradaki çalışmalarımız kısa sürede bitecek. Nerede bir eksik, bir ihtiyaç varsa belediye olarak anında orada olup müdahale edeceğiz. Çalışmalarımız devam ediyor. Halkımızın talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Viranşehir Zahireciler ve Borsa Dernek Başkanı Remzi Atan, bütün buğday pazarı esnafı adına bu güzel çalışmasından dolayı Başkan Ekinci ve Viranşehir belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum dedi.

 

Emiroğlu mahallesi Muhtarı Nihat Akın belediye başkanımız Sayın Salih Ekinciye hiçbir mahalle ayrımı yapmadan tüm mahaller eşit mesafede çalışma yapıyor mahallem adına sayın başkanım Salih Ekinciye teşekkür ediyorum dedi