Haberler

ŞEHİT ANNELERİ VE EŞLERİ ANNELER GÜNÜNDE UNUTULMADI

10.05.2020 17:23:00
Haberler

Şehit anneleri ve eşleri Anneler Günü’nde unutulmadı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Anneler Günü’nde şehit annelerini ve eşlerini unutmadı. Viranşehir'de ikamet eden annelere ziyarette bulunan belediye ekipleri hediye ve gül takdim ederek Anneler Günü’nü kutladı.

 

Viranşehir  Belediye Başkanı  Salih Ekinci Anneler Günü’nde şehit annelerini ve eşlerini unutmadı. Viranşehir ilçe merkez ve kırsalında ikamet eden annelere ziyarette bulunan  Başkan Ekinci hediye ve gül takdim ederek Anneler Günü’nü kutladı. Vatanın birliği ve bütünlüğü için gözünüm kırpmadan şehit olan vatan evlatlarının eşlerine ve annelerine ziyaret gerçekleştirerek, Anneler Günü’nü kutlayan Viranşehir Belediye  başkanı Salih ekinci belediye başkan yardımcısı Mehmet  Ragıp yıldırım  Viranşehir şehit ve gaziler dernek başkanı seyit mücahit seyit , Viranşehir'de  ikamet eden 16 şehit ailesinin gününü verdiği hediyeler ile kutladı.

 

Viranşehir  Belediye Başkanı Salih Ekinci “Şehit annesi demek, bir Vatan’ın annesi demektir. Kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyor, böyle bir evlat yetiştirdiğiniz için sizlere sonsuz minnettarlığımızı sunuyoruz. Biz her zaman yanınızdayız. Anneler Günü’nüz kutlu olsun” şeklinde konuştu.