Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ`NDEN “ MEKKE`NİN FETİH GECESİ” ETKİNLİĞİ

30.12.2017 13:31:00
Haberler

Viranşehir Belediyesi tarafından “ Mekke’nin Fetih Gecesi” etkinliği düzenlendi. Gecede, sanatçı Abdurrahman Önül sahne aldı.

Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Şehit Halis Demir konferans salonunda düzenlenen İlahi konser dinletisine İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit, Belediye Başkan yardımcıları Halaf Kete, Mahmut Şık, Arslan Çiftçi, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, AK Parti eski İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım, Engelliler Derneği Başkanı Şehmus Belca ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yoğun ilginin olduğu Fetih programı,  Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Daha sonra sanatçı Recep ARSLAN, sahneye çıkarak ilahiler okudu.

Arslan'ın ardından sahne alan İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül, Viranşehir’de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, programı düzenleyen Viranşehir Belediyesine teşekkür etti.

Sanatçı Önül, yaptığı teşekkür konuşmasının ardından okuduğu birbirinden güzel ilahilerle Viranşehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Duygu dolu anların yaşandığı etkinlikte vatandaşlar zaman zaman, Önül’ün okuduğu ilahilere eşlik etti.

Viranşehir Kaymakamı İlçe Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit, programın sonlarında yaptığı konuşmada, göreve geldikleri günden bu yana ilçe halkının sesine hep kulak verdiklerini belirterek, vatandaşların istekleri doğrultusunda böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

İlçe halkının bu tür etkinlikleri çok istediğini ifade eden Çimşit, halkımızın isteği doğrultusunda bu tür etkinliklerin devam edeceğini kaydetti.

Katılımlarından dolayı sanatçılara ve ekiplerine teşekkür eden Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit, sanatçıları Ramazan ayında düzenleyecekleri etkinliklere davet etti.

Belediye Başkan Vekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, yaklaşık 2 saat süren programın ardından günün anısına sanatçı Abdurrahman Önül ve Recep Arslan'a kahve takımı hediye etti.

Etkinlik protokol üyeleri ile sanatçıların çekildiğini hatıra fotoğrafı ile sona erdi.